YENİ YILINIZ YENİLİKLERLE DOLU OLSUN. • BU AYA ÖZEL 1250 TL ÜZERİ ALIŞVERİŞTE KARGO BİZDEN. • KREDİ KARTINA TAKSİT İMKANI. • BÜTÜN ÜRÜNLERİMİZ ÖZEL TASARIM VE KENDİ ÜRETİMİMİZDİR. •
Ara
Ara

HAKKIMIZDA

Bizler 2010 yılında tekstil sektöründe üretim aşamasında hizmet vermeye başladık. Ama kökümüz dahada eskilere dayanan bir Diyarbakır hikayesidir. 2017 yılından itibaren PerryEs adı ile hem toptan hem de perakende olarak hizmet vermeye başladık. 2023 yılından itibaren Perryes Online adı ile e-ticaret, perakende sektöründeki yerimizi korumaya devam etmekteyiz.

Amacımız

Türkiye başta olmak üzere tüm dünyayı etkisi altına almak için moda ve stilde kalite ve fiyat dengesini benzersiz bir dijital alışveriş deneyimi ile sunuyoruz. Çalışma ve iş birliği yöntemlerinden büyüme zihniyetine ve rekabet yaklaşımına kadar her aşamada benzersiz bir değer katıyoruz. Amacımız; ileri görüşlü, enerjik ve olumlu bir etki yaratmak için çalışanlarımız, ortaklarımız ve müşterilerimiz ile birlikte hareket ederek moda sektöründe güçlü ve güvenli ilişkiler yaratmak. Pozitifliğe, eşitliğe ve her yönden kendini iyi hissetmeye yönelik kurum kültürünü ve stratejilerini tüm moda sektörüne yaymak için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Modayı her yaş ve tarzdaki kadına sunarak dünyanın farklı yerlerindeki çözüm ortaklarına kucak açıyoruz. Bu doğrultuda dünyanın farklı yerlerindeki müşteri ve tedarikçileri ile ilişkiler kurarak yeni pazarları keşfettikçe büyümeye devam etmeyi amaçlıyoruz.

Hedefimiz

Dünyanın dört bir yanındaki kadınlar için uygun fiyatlı, şık ve kaliteli modaya inanarak küresel bir marka olma hedefi ile hareket ediyoruz. Vizyonumuz ise Türkiye’de ve bulunduğumuz küresel pazarlarda en başarılı ilk üç kadın giyim markası arasına adımızı yazdırmak. Dünyanın farklı yerlerindeki her yaştan ve tarzdan kadının tüm durumlar için moda ve yaşam tarzı markasına dönüşmek amacıyla yenilikleri en yakından takip ediyoruz. Kendinden emin görünen ve hisseden kadınlar yaratmak için küresel çapta faaliyetlerimize hız kesmeden devam ederek moda dünyasının dinamik atmosferine uygun proaktif ve kreatif çözümler geliştiriyoruz. Müşterilerimize en havalı, kaliteli ve trend ürünleri mükemmel bir fiyata sunmak için tedarikçilerimizle güçlü ilişkilerimize güveniyoruz.

Misyonumuz

Modayı ve trendi, kaliteden ödün vermeden herkese erişilebilir fiyatlarla sunup, farklı tarzlara sahip her yaş grubu kadını tek çatı altında toplayarak onlara daha önce yaşamadıkları bir dijital deneyim yaşatıyor; esnek, hızlı ve rekabetçi tavrımızı koruyarak çalışanlarımızın ve müşterilerimizin güven duyduğu, çözüm ortaklarımızın kalıcı olduğu kurum kültürünü sahipleniyoruz.